Úvod » 2021 - 2022 » U17- liga dorostenek

Výhra doma nad KP Brnem "B", prohra s Žabinami

publikováno 07.02.2022 (aktualizováno 30.08.2022)

BK Havířov - BK Žabiny "B"     61 : 71 (21:14, 35:35, 46:49)

Kadetky odehrály v sobotu velmi vyrovnané utkání. Díky úzké rotaci nám postupně ubývaly síly a utkání jsme prohrály. Bojovaly jsme do konce a všechny hráčky si zaslouží pochvalu.

Body:   Vládíková K. 18 (TH 5/4), Hejlová J. 15 (8/2, 1x3), Doležajová B. 9 (6/3), Hrabovská T. 7 (4/0, 1x3), Pavelková T. 5 (1x3), Matějíčková P. 5 (4/1), Mančíková K. 2

BK Havířov - KP Brno "B"        71 : 53 (13:26, 38:35, 54:47)

V neděli jsme do utkání vstoupily velmi vlažně. První čtvrtina byla z naší strany velmi ospalá a soupeři se dařilo proměňovat jednu šanci za druhou. Od druhé čtvrtiny jsme začaly velmi dobře bránit a ze zisků jednoduše skórovat. Připsaly jsme si velmi důležité vítězství.

Body:Vládíková K. 21 (TH 7/5), Hejlová J. 14 (10/4),  Náplavová A. 11 (1x3), Matějíčková P. 10 (2/2),  Doležajová B. 8 (4/2), Hrabovská T. 5 (1x3), Mančíková K. 2, Pavelková T.