Úvod » 2021 - 2022 » U19 - extraliga juniorek

Výhra v derby s Ostravou

publikováno 07.03.2022 (aktualizováno 30.08.2022)

<span style="\&quot;color:rgb(0," 0,="" 205)\"="">BK Havířov - SBŠ Ostrava  80 : 53 (25:20, 44:36, 60:49)

V pátek jsme odehrály derby s týmem SBŠ Ostrava. První poločas jsme dovolily soupeřkám s námi držet krok díky našemu nedůrazu v obraně. Ve druhém poločase jsme přitlačily na míč a nutily tak soupeřky ke ztrátám, z čehož pramenilo našich pár jednoduchých košů. Díky tomu jsme se v útoku uvolnily a vytvořily si tak pohodový náskok, který jsme udržely až do konce utkání.

Body: Pěchová Z. 19 (4x3, 4/3), Kubíčková E. 18 (2x3, 3/2), Bělicová E. 13 (1x3, 4/4), Szabó V. 12 (2x3), Urbančíková N. 10 (2x3, 2/2), Válková L. 6(2/2), Vajglová S. 2, Šandová T.