Úvod » 2021 - 2022 » U19 - extraliga juniorek

Juniorky si komplikují postup na MČR

publikováno 21.03.2022 (aktualizováno 30.08.2022)

Basket Slovanka - BK Havířov  78 : 65 (4:25, 26:40, 54:48)

Do utkání jsme vstoupily skvěle a v první čtvrtině jsme vedly 4:25, ve druhé čtvrtině se soupeřky zvedly a dokázaly skóre snížit na rozdíl 14 bodů. Bohužel, ve druhém poločasu jsme byly horším týmem, nedokázaly jsme zabojovat na obranném doskoku. Jednoznačná čísla soupeřek 28 útočných doskoků a 79 pokusů na střelu hovoří za vše.Body: Kubíčková E. 25 ((9/8, 1x3, 13 doskoků), Pěchová Z. 14 ( x3, 2/2), Šandová T. 11 (3x3),  Bělicová E. 7 (2/1), Urbančíková N. 4,  Szabó V. 2 (2/2), Vajglová S. 2

BK Studánka Pardubice - BK Havířov    63 : 57 (20:16, 34:35, 54:43)

V neděli jsme opět pokračovaly v našich špatných výkonech. Naše bídné nasazení na obranném doskoku, v obraně 1 na 1, mizerné trestné hody a špatná úspěšnost z pole zapříčinily naši další porážku. Díky této prohře se naše postavení v tabulce stále více komplikuje směrem k MČR. Pokud k tomu nepřistoupíme více zodpovědně již od tréninků, je celé naše snažení zbytečné.

Body: Kubíčková E. 19 ((TH 9/7), Bělicová E. 16(3/1), Pěchová Z. 6 (4/3), Szabó V. 5 (2/0), Válková L. 4(6/4), Šandová T. 3(2/1), Vajglová S. 2, Urbančíková N.