Úvod » 2021 - 2022 » U17- liga dorostenek

Výhra nad lídrem tabulky !!!!

publikováno 28.03.2022 (aktualizováno 30.08.2022)

KP Brno B - BK Havířov  58 : 57 (24:12, 39:28, 43:43)

V úzké rotaci odjížděly kadetky k zápasům do Brna. V sobotu měl soupeř výraznou výškovou a váhovou převahu. V prvně čtvrtině jsme prohrávaly o 12 bodů. Od druhé čtvrtky jsme soupeřům náskok postupně umazávaly. V závěru utkání jsme se dostaly do dvoubodového vedení, které jsme neudržely. Neproměnily jsme šance a 10 sekund před koncem jsme faulovaly hráčku, která trestným hodem rozhodla o naši nejtěsnější prohře. Velký kredit všem hráčkám, protože na hřišti nechaly duši.

Body: Doležajová E. 20 (TH 8/6), Náplavová A. 12 (1x3, 2/1),  Hrabovská T. 10 (2/2), Vládíková K. 10 (5/2), Matějíčková P. 2, Doležajová B. 2,  Zvolánková K. 1 (2/1),

BK Žabiny Brno B - BK Havířov  53 : 60 (11:22, 26:32, 44:44)

V nedělním utkání chyběla Adél, ale zase jsme posílily o Jiřku. Překvapivě jsme vedly od začátku utkání až do poslední minuty 3. čtvrtiny, ve které jsme v závěru přišly o 10-ti bodový náskok. Ve 4Q jsme sebraly všechen zbytek sil a urvaly jsme velmi cenné vítězství.  Podaly jsme velmi bojovný výkon a výhru jsme si zasloužily.

Body: Vládíková K. 16 (9/4), Hrabovská T. 16, Doležajová E. 15 (1x3, 3/0), Hejlová J. 12 (1x3, 7/3), Zvolánková K. 1 (2/1), Matějíčková P., Doležajová B.