Úvod » 2021 - 2022 » U19 - extraliga juniorek

Výhra na KP

publikováno 28.03.2022 (aktualizováno 30.08.2022)

KP Brno - BK Havířov  56 : 81 (10:11, 22:44, 37:63)

Do Brna jsme zajížděly k dohrávce utkání na KP. Od první minuty jsme byly jasně lepším týmem, dobře jsme bránily pivotky soupeře a vyvíjely tlak na míč, díky čemuž jsme nutily soupeřky ke ztrátám. Bohužel naše střelecké trápení v situacích 1 na 0 stále pokračuje a proto skóre moc nevypovídá o dění na hřišti. Výbornou druhou čtvrtinou jsme si vybudovaly rozhodující náskok, který jsme kontrolovaly až do konce utkání. Zklamáním ovšem byla poslední čtvrtina, která byla naprosto bez nasazení na obranné polovině.

Body: Kubíčková E. 19 2x3, TH 5/3, 11 doskoků), Šandová T. 16 (2x3, 6/6), Válková L. 13 7/5), Szabó V. 11(1x3), Bělicová E. 11 (1x3), Pěchová Z. 8 (10/8), Hrbáčová M 3 (1x3), Urbančíková N., Vajglová S.