Velké drama v zápase s Žabinami, hladká výhra nad KP Brnem

publikováno 04.04.2022 (aktualizováno 30.08.2022)

Juniorky si zajistily postup na MČR !!!!

BK Havířov - BK Žabiny Brno  99:96 (21:30, 44:57, 66:69, 88:88)

Do utkání jsme vstoupily příšerně, zejména na obranné polovině, kdy jsme obdržely téměř 60 bodů za první poločas! Naše obrana 1na1 prakticky neexistovala a nekladly jsme žádný odpor. Do druhého poločasu jsme vstoupily daleko lépe, byly jsme aktivnější jak v útoku, tak v obraně a stah10ovaly jsme náskok soupeře. Toto snažení vyústilo až do prodloužení, ve kterém jsme byly šťastnějším týmem. Celé utkání vedla Eliška Kubíčková, která má obrovský kredit za to, že se rozhodla, že toto utkání neprohrajeme.

Body: Kubíčková E, 51 (5x3,  TH 21/18, 12 doskoků, 12 F+, užitečnost 66 !!!!!), Válková L. 24 (2x3, TH 12/10), Bělicová E. 6 (2/2), Šandová T. 6 (2/2), Vajglová S. 4, Szabó V. 3, Urbančíková N. 3 (1x3), Pěchová Z. 2, Hrbáčová M.

BK Havířov - KP Brno    94 : 75 (30:17, 49:44, 75:59)

Do nedělního utkání jsme vstoupily skvěle na útočné polovině a vytvořily si 13 bodové vedení. Bohužel ve druhé čtvrtině jsme dovolily soupeřkám snížit a držet s námi krok, kdy jsme zejména nebyly schopné pokrýt klíčovou pivotku soupeře, která nám dala 20 bodů v prvním poločase. Od druhého poločasu jsme byly schopny se s ní pod košem doslova poprat a výbornou produktivitou v útoku (14 trojek s úspěšností 61%) jsme tak dokráčely k dalšímu vítězství.

Body:  Szabó V. 28 (4x3, TH 12/10), Válková L. 20 (2x3, 7/4), Bělicová E. 13 (1x3, 2/2), Pěchová Z 11 (3x3), Urbančíková N. 11 (3x3), Šandová T. 5 (1x3), Kubíčoová E. 2 (2/2), Vajglová S. 2, Hrbáčová M. 2