Úvod » 2021 - 2022 » U17- liga dorostenek

Kadetky končí na 2. místě v tabulce

publikováno 11.04.2022 (aktualizováno 30.08.2022)

Kadetky končí na 2. místě ve skupině play-out a zachraňují ligu pro příští sezónu !!!

SK Bruntál - BK Havířov    73 : 67 (19:19, 40:31, 55:50)

V úzké rotaci odjížděly kadetky k dohrávce utkání do Bruntálu. V prvním poločase ztratily 9 bodů, které se snažily ve druhém poločase umazat. Pět minut před koncem se jim to podařilo, ale stálo to příliš mnoho sil a soupeř v závěru opět bodově utekl.

Body: Hrabovská T. (TH 9/6), Hejlová J. 15 (1/1), Vládíková K. 13 (1x3, 2/2), Doležajová E. 10 (6/4), Procházková P. 4 (1/0), Matějíčková P. 1 (2/1), Doležajová B.

BK Havířov - Sojky Pelhřimov  103 : 65 (19:16, 49:37, 71:52)

V sobotním utkání se hrál rychlý basketbal na obě strany. Náš tým posílila Lucka Válková a bylo to znát. Pro své spoluhráčky vytvářela pozice, ze kterých jednoduše skórovaly. Skóre jsme výrazně navýšily v poslední čtvrtině. Zasloužená výhra.

Body:  Hrabovská T. 23 (1x3, 6/4), Hejlová J. 20 ((7/2), Válková L. 19 (1x3, 8/6), Doležajová E. 15 (2/1), Matějíčková P. 10, Zvolánková K. 8, Mančíková K. 4, Doležajová B. 4

BK Havířov - BC Benešov  85 : 65 (20:20, 42:35, 68:49)

V neděli jsme odehrály o poznání horší utkání. Bylo to dáno úrovní soupeře, který hrál velmi tvrdě až mnohdy nebezpečně. Jsem ráda, že se nikdo nezranil a poslední utkání sezóny jsme zakončily výhrou. Dnes výrazně pomohla Míša Hrbáčová.

Body: Hrbáčová M. 26 (10/5, 1x3), Doležajová E. 17 (3/1), Matějíčková P. 13 (10/3), Hejlová J. 10 (8/6), Hrabovská T. 9 (2/1), Zvolánková K. 6, Mančíková K. 2, Doležajová B. 2

Všem hráčkám děkuji za odvedené výkony a rodičům za podporu a pomoc při odvozech na utkání. Byla to náročná sezóna, kdy do týmu hostovalo spoustu hráček. Nakonec jsme uhrály v této sestavě nejlepší možný výsledek a zachránily tuto soutěž pro příští sezónu.