Úvod » U15 - starší žákyně » Výsledky + komentáře

Žákyně vezou z turnajů zlato a bronz

publikováno 02.09.2022

<span style="\&quot;color:rgb(255," 0,="" 0)\"="">Z přípravných turnajů vezou žákyně zlato a bronz

Mladší a starší žákyně o víkendu bojovaly na přípravných turnajích pro nadcházející sezonu. Holky v obou kategoriích hrály rychlé protiútoky a výborně bránily.  Hrály týmově a s nasazením a za předvedené výkony si zaslouží všechny velkou pochvalu.  Sofi Lysoňová a Terka Runštuková pomohly svými výkony v obou kategorích.  Terka byla na tomto turnaji největší oporou a nejužitečnějším hráčem.

V sobotu starší žákyně porazily tým Start Ostrava a těsným rozdílem prohrály s týmy Bruntálu a SBŠ Ostrava. Holky vybojovaly bronzové medaile, hráčkou týmu byla Aneta Wronková, králem střelců se stala Míša Brudná. Také v dovednostních soutěžích se naším hráčkám dařílo.

V neděli bojovaly mladší žákyně, které tříkrát zvítězily nad týmem z Krnova, Opavy a Startu Ostrava a vezou domů zlaté medaile.  Hráčkou týmu byla zvolena Bára Žoričová, králem střelů se stala Eliška Brudná a v dovednostích soutěžích jsme byly taktéž úspěšné.  

Poděkování a pochvala patří také rodičům, kteří vytvořili na tribuně vynikající hlasitou atmosféru.

Komentáře

Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.

V diskuzi není zatím žádný příspěvek


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace