Úvod » 2022 - 2023 » 1. liga žen

Ženy zahájily sezónu doma dvěma porážkami

publikováno 25.09.2022 (aktualizováno 18.07.2023)

Po loňské vydařené sezóně jsme čekali mnohem lepší vstup do nového ročníku. Obě utkání měla podobný charakter. Do poločasové pauzy jsme nabrali velkou ztrátu, kterou jsme se ve druhé půli snažili umazat. Je to škoda, protože obě utkání byla hratelná.

BK Havířov - BK Studánka Pardubice  66 : 82(11:26, 27:45, 54:59)

prvním poločase jsme měli velké problémy na obranné polovině, kde jsme nekladli příliš velký odpor, v útoku jsme se střelecky trápili a nastříleli pouhých 27 bodů. Ve 31. minutě jsme se dostali na kontaktní 4 body, ale následně jsme dostali šňůru 7 : 0 a soupeř už  kontroloval vývoj utkání. Škoda, že jsme nevyužili moment, kdy se soupeř dostal do útlumu a neotočili jsme vývoj utkání.

Body: Šandová T. 15 (2x3, 2/1), Bačová A. 13 (2x3, TH 5/3), Menšíková K. 13 (4/3), Szabó V. 11 (1x3, 3/2), Drtilová M. 7 (4/3), Bělicová E. 6 (2/2), Kloknerová B. 1 (2/1), Vajglová S.

BK Havířov - TJ Sokol Pečky  48 : 73 (12:23, 20:50, 28:60)

V neděli jsme v prvním poločase naprosto propadli na obou polovinách hřiště. Ve druhém poločase jsme zlepšili obranu, ale náskok soupeře byl příliš velký.

Body: Busková G. 10 (2/2), Šandová T. 9 (3x3), Szabó V. 7 (1x3, 2/2), Bačová A. 7 (1x3, 2/2), Bělicová E. 6, Drtilová M. 5 (2/1), Kloknerová B. 2, Menšíková K. 2 (2/2), Vajglová S.