Úvod » 2022 - 2023 » U17- liga dorostenek

Kadetky o víkendu doma stoprocentní

publikováno 10.10.2022 (aktualizováno 18.07.2023)

BK Havířov - SK Bruntál   74 : 51 (25:15, 36:27, 53:29)

Kadetky v sobotním utkání odehrály solidně liché čtvrtiny, ve kterých si vybudovaly solidní náskok. Škoda zpackané poslední minuty, kdy jsme ztratily koncentraci a soupeř upravil skóre šňůrou 8 : 0.

Body: Hrbáčová M. 24 (TH 14/8), Doležajová E. 18, Hejlová J. 16 (2x3), Matějíčková P. 8, Šindlerová V. 6, Doležajová B. 2, Mančíková K., Karásková H., Ressová J., Vildová A., Gorčáková B., Wronková V.

BK Havířov - TJ Lokomotiva Krnov  71 : 57 (15:12, 35:32, 55:49)

Nedělní utkání bylo velmi vyrovnané. Nedokázaly jsme soupeři výrazně odskočit. Až v poslední čtvtině jsme si vybudovaly 10-ti bodový náskok a závěr utkání jsme si pohlídaly. Dnes jsme dostaly spoustu zbytečných košů z nepozornosti v obraně.

Body: Doležajová E. 19 (1/1), Šeboková V. 16 (2/2), Šindlerová V. 16, Hejlová J. 12 (1x3, 3/1), Matějíčková P. 6 (2/2), Mančíková K. 2, VildováA., Wronková V., Karásková H., Doležajová B., Gorčáková B.