Úvod » 2022 - 2023 » U15 - žákovská liga

Domácí prohra s FM

publikováno 17.10.2022 (aktualizováno 18.07.2023)

BK Havířov - BK Frýdek-Místek   62 : 73  (15:27, 31:42, 48:53)

Body: Brudná M. 25 (8/5), Runštuková 12 (5/2), Lysoňová 8 (3/2), Gorčáková 6 (1x3, 2/1), Vildová 6,  Žoričová 3 (1x3), Kokošková 2, Ressová, Wronková V., Bohm, Rupčíková, Krislová

Výborné utkání odehrály naše starší žákyně na domácí půdě proti soupeři z Frýdku. Bohužel nám nevyšla první čtvrtina, kdy nám soupeř nasázel hodně bodů a manko jsme pak dotahovaly po celý zápas. V úvodu poslední čtvrtiny se nám podařilo dostat na -3, ale nepadly důležité koše a nám už chyběly síly znovu na soupeře přitlačit.  Holky se po celou dobu zvedaly, koncetrovaly a zpátky vracely do zápasu. Patří jim velká pochvala.