Úvod » 2022 - 2023 » 1. liga žen

S Brnem 1 - 1

publikováno 14.11.2022 (aktualizováno 18.07.2023)

BK Havířov - BSK KP Brno   72 : 69 (21:17, 41:33, 53:56)

Po nevydařené 3Q, kterou jsme prohrály  12:23, jsme v poslední čtvrtině dokázaly nepříznivý vývoj otočit a  v dramatické koncovce zvítězit. Výborné utkání odehrála Lucka Válková.

Body: Válková L. 21 (7/6, 1x3), Drtilová M. 18 (2x3, 6/4), Busková G. 17 (3x3, 2/2), Menšíková K. 9 (4/3), Bělicová E. 2, Pavlicová A. 2, Szabó V. 2, Vajglová S. 1 (2/1).

BK Havířov - BK Žabiny "B"   69 : 74 (25:17, 42:40, 53:55)

O těsné porážce rozhodlo horší úspěšnost ve střelbě. V prvním poločase jsme byly úšpěšnější z tříbodového oblouku (7 trojek), ve druhém poločase jsme si už nevytvářely dobré pozice na perimetru, navíc jsme nepromněnily několik jasných šancí z pod koše. Naproti tomu jsme dovolily soupeři skórovat za 2 body s vysokou úspěšností (61 %).

Body: Drtilová M.  22 (4x3), Szabó V. 16 (3x3, 1/1), Válková L. 12 (3/2), Busková G. 8 (4/4), Bělicová E. 5 (1/1), Menšíková K. 5 (1x3), Pavlicová A. 1 (2/1), Vajglová S.