Skvělá výhra doma nad Basketem Ostravou

publikováno 14.11.2022 (aktualizováno 18.07.2023)

BK Havířov - BK START Ostrava  90 : 34  (32:6, 46:18, 69:26)

body: Runštuková 28 (12/8), Brudná E. 14, Velkoborská 14 (2/0), Lysoňová 12, Kokošková 10 (4/0), Heincová 6 (2/0), Rupčíková 4, Krislová 2 (2/0), Magyaricsová, Šindlerová, Hýlová K.

V tomto utkání jsme od počátku byly ve vedení. Zvítězily jsme vysokým rozdílem a většina hráček týmu bodovala.

BK Havířov - Basket Ostrava  60 : 58  (20:19, 46:24, 52:44)

body: Lysoňová 15 (4/3), Runštuková 14 (7/2), Velkoborská 9 (6/1), Brudná E. 8 (2/2), Heincová 7 (2/1), Kokošková 7 (1x3), Krislová, Rupčíková, Magyaricsová, Šindlerová, Šuniarová, Mintělová

V neděli jsme vstoupily do utkání s velkou chutí vyhrát. Hrály jsme výborně v obraně a dařilo se nám skórovat z rychlých brejků. Po první půli jsme vedly +22. Ve třetí čtvrtině jsme soupeři odevzdaly příliš mnoho míčů  z nepřesných přihrávek a zdramatizovaly poslední čtvrtinu i závěr utkání. Celý zápas jsme byly ve vedení a zvládly jsme i koncovku a zaslouženě vyhrály. Připsaly jsme si cenné body v tabulce. Tým zaslouží velkou pochvalu.

Děkujeme rodičům a fanouškům za hlasitou podporu na tribuně.