Úvod » 2022 - 2023 » 1. liga žen

Konec ve 3. kole ČP

publikováno 28.11.2022 (aktualizováno 18.07.2023)

BA Sparta - BK Havířov   78 : 65 (16:28, 35:51, 51:58)

Dva rozdílné poločasy odehrály ženy na půdě Sparty. Výborný vstup do utkání, výborná střelba z perimetru a hladké vedení, tak se vyvíjel zápas v 1. poločase. Po změně stran soupeř přitvrdil a začal snižovat náš náskok. Naše hra se úplně rozpadla. Začali jsme ztrácet míče a  neproměňovat šance. Soupeř našeho kolapsu využil a v závěru utkání nás jednoznačně přehrál.

Body: Busková 20 (4x3, 4/4), Bačová 13 (2x3, 4/3), Kubíčková 9 (1x3), Bělicová 7 (1x3, 2/2), Drtilová 5 (1x3, 2/2), Pavlicová 4 (2/2), Vajglová 3 (1x3), Szabó 2 (2/2), Menšíková 2