Úvod » 2022 - 2023 » 1. liga žen

Prohra na Spartě a v Nuslích

publikováno 05.12.2022 (aktualizováno 18.07.2023)

BA Sparta - BK Havířov  68 : 64 (19:10, 28:36, 51:49)

V sobotním utkání jsme do utkání velice špatně vstoupili, ale do poločasu jsme překlonili vedení na svou stranu. Druhá půle byla vyrovnaná a v koncovce byl šťastnější domácí tým.

Body:  Menšíková K. 12 (2x3, 2/2), Válková L. 12 (4/4), Busková G. 11 (6/5). Bačová A. 10 (1x3, 4/3), Drtilová M. 10 (1x3, 1/1), Pavlicová A. 7 (2/1), Szabó V. 2, Vajglová S., Šandová T.

Sokol Nusle - BK Havířov   72 : 59 (15:20, 36:31, 51:44)

Nedělní utkání bylo vyrovnané. Holky bojovaly, ale nedokázaly čelit výškové převaze soupeře, která byla v závěru utkání rozhodující.

Body: Válková L. 20 (2x3, 3/2), Šandová T. 7 (1x3), Bačová A. 6 (2x3), Drtilová M. 6, Menšíková K. 5 (1x3), Busková G. 5 (4/3), Szabó V. 5 (4/3), Pavlicová A. 3 (2/1), Vajglová S. 2