Úvod » 2022 - 2023 » U14 - žákovská liga

V extralize prohra s Basketem O.a SBŠ Ostravou

publikováno 09.01.2023 (aktualizováno 18.07.2023)

Basket Ostrava - BK Havířov  75 : 60  (30:10, 44:25, 59:38)

body: Runštuková 16 (6/2), Velkoborská 11 (7/3), Žoričová 9 (6/5), Lysoňová 8 (8/2), Brudná E. 7 (2/1), Kokošková 5 (1x3), Heincová 4, Krislová, Rupčíková, Magyaricsová, Šindlerová

Do tohoto utkání se nám nevydařil vstup. První čtvrtinu jsme prohrály o 20 a bohužel se nám toto manko nepodařilo smazat. Hodně jsme se trápily s doskokem, soupeř měl na každý svůj útok minimálně dvě střely. V útoku jsme spoustu šancí neproměnily, což byla škoda, protože jsme od druhé čtvrtiny byly rozhodně lepší.

SBŠ Ostrava BK Havířov  75 : 34  (16:6, 35.10, 62:22)

body: Runštuková 15 (11/7), Žoričová 6, Brudná E. 4, Heincová 4, Kokošková 2, Krislová 2, Lysoňová 1 (2/1), Velkoborská, Rupčíková, Šindlerová

V tomto utkání byl soupeř rychlejší a přesnější v koncovce. V obraně 1na1 jsme souboje prohrávaly.  V útoku jsme pod tlakem zbytečně chybovaly, a to především v přechodu do rychlého protiútoku, chyběla nám také síla do protiútoku vybíhat.