Úvod » 2022 - 2023 » U19 - extraliga juniorek

Vysoká prohra na Spartě

publikováno 16.01.2023 (aktualizováno 18.07.2023)

BA Sparta Praha - BK Havířov    93 : 67 (27:12, 49:23, 84:44)

Od první minuty jsme nepodávaly dobrý výkon v tomto utkání, zejména na obranné polovině - čehož je 93 obdržených bodů důkazem. Soupeřkám jsme velký odpor nekladly, chyběla nám vůle být tvrdší, komunikovat spolu či vyvarovat se banálních chyb. A i když jsme ve druhém poločase zlepšily útočnou fázi, zlepšit tu obrannou se nám nepodařilo.

Body:  Válková L. 34 (5x3, 10/7), Gottwaldová K. 13 (2x3, 2/1), Hrbáčová M. 8 (8/6), Kalousková I 4 (1/0), , Hvolková L. 4 (4/2),  Hejlová J. 4 (2/2), Krajíčková A., Trusková K., Kuklová K.