Úvod » 2022 - 2023 » U19 - extraliga juniorek

Prohra v nadstavbové části ve Strakonicích i na Slovance

publikováno 29.01.2023 (aktualizováno 18.07.2023)

BK Strakonice - BK Havířov     81 : 48 (18:19, 33:23, 60:31)

K prvnímu utkání nádstavbové části jsme zavítali na palubovku vedoucího týmu této skupiny, do Strakonic. Vstup do utkání se nám povedl, chtěly jsme se prezentovat rychlým přechodem na útočnou polovinu a to nám vycházelo. Bohužel od druhé čtvrtiny jsme se trápily se zakončením. Do druhého poločasu jako by nastoupil jiný tým a my jsme přestaly hrát to, co nám vycházelo, přestaly jsme doskakovat na obou polovinách a soupeřky si v poklidu dokráčely k vítězství.

body: Hrbáčová M. 19 (1x3, 20/12), Kalousková I. 8 (4/3), Doležajová E. 7 (1x3), Gottwaldová K. 5 (1x3), Hejlová J. 4, Krajíčková A. 3 (1x3), Kuklová K. 2, Trusková K.

Basket Slovanka - BK Havířov   97 : 41 (26:8, 47:17, 69:27)

V nedělním utkání jsme nastoupily proti Slovance. Utkání mělo od první minuty jasný směr. Posbíraly jsme hrozivý počet ztrát pramenící jak z naší nezkušenosti, tak zejména z našich individuálních činností, které bychom měly ovládat. K tomu se opět dostavila naše impotence v zakončení z jasných příležitostí a proto je výsledek takový, jaký je.

Tato část sezóny bude pro děvčata velkou školou, ale věřím, že právě to jim pomůže v jejich basketbalovém růstu.

Body: Hejlová J. 9 (1x3, 4/4), Doležajová E. 9 (6/5), Hrbáčová M. 7 (6/), Gottwaldová K. 7 (1x3, 2/2), Krajíčková A. 4, Kalousková I. 3 (4/3), Trusková K. 2, Kuklová K.