publikováno 06.03.2023 (aktualizováno 18.07.2023)

BK Havířov - BK START Ostrava   57 : 51  (18:8, 32:19, 47:33)

Body: Brudná M. 21 (20/11), Gorčáková 7 (5/5), Wronková 6, Velkoborská 6, Brudná E. 6, Vildová 4, Žoričová 4, Ressová 3 (2/1), Rupčíková

BK Havířov - Basket Ostrava  59 : 53  (9:13, 15:35, 33:41)

Body: Brudná M. 33 (1x3, 12/4), Žoričová 8 (4/2), Gorčáková 5 (1x3), Velkoborská 5 (4/1), Brudná E. 2, Ressová 2, Vildová 1 (3/1), Wronková V. 3 (2/1), Rupčíková

Do obou zápasů o víkendu jsme nastupovaly v oslabení, kde nám pro nemoc a zranění chyběly Any, Terka, Sofča a Koki. V sobotu jsme byly od počátku ve vedení. V zápase jsme hodně chybovaly a ztrácely, chyběla nám přesnost v zakončování.

V neděli jsme do první půle odolávaly tlaku soupeře, který sbíral míče z našich ztrát. Druhý poločas jsme se dokázaly zvednout (z -20) a začaly hrát kolektivně. Podařilo se nám stáhnout a otočit výsledek hlavně zlepšenou obranou a střelbou. Utkání jsme převzaly do svých rukou.  Holky odvedly vynikající týmový výkon. V obou utkáních byla hlavní oporou týmu Míša, která byla nejen nejlepší střelkyní. Držela i obranu, kde se k ní výborně přidaly Eliška, Laura a postupně ostatní holky týmu.