Úvod » 2022 - 2023 » U17- liga dorostenek

Domácí výhra nad Kyjovem!!!

publikováno 11.04.2023 (aktualizováno 18.07.2023)

BK Havířov - Jiskra Kyjov   74 : 54 (17.5, 35:23, 51:39)

Kadetky poprvé v sezoně zvítězily nad hostujícím týmem z Kyjova. K vítězství vedla důsledná celoplošná obrana, zisky a jednoduché koše z rychlého protiútoku. Po dobrém vstupu do utkání jsme se střelecky trápily ve 2. a 3. čtvrtině. V závěru utkání jsme se vrátily ke hře z 1. čtvrtiny a soupeři jsme bodově utekly. Připsaly jsme si cennou výhru.

Body: Doležajová E. 22 ((TH 18/10), Hrbáčová M. 18 (6/4), Hejlová J. 17 (1x3, 7/4), Šeböková V. 7 (1x3), Brudná M. 6 (6/4), Šindlerová V. 2, Mančíková K. 2, Gorčáková B., Grobařová S., Wronková A. (2/0), Wronková V., Matějíčková P.