Parádní výhra nad Pardubicemi

publikováno 24.04.2023 (aktualizováno 18.07.2023)

BK Havířov - Sokol Hradec Králové  35 : 107  (5.21, 11:51, 21:70)

body: Runštuková 18 (8/3), Lysoňová 9 (8/5), Brudná 5 (2/1), Velkoborská 4 (2/0), Rupčíková 2, Žoričová 2, Heincová, Krislová, Šindlerová

Zkušený soupeř z Hradce od počátku vedl a odvezl si výhru. My jsme bojovaly na hranici svých možností a všem patří pochvala.

BK Havířov - BK Studánka Pardubice  85 : 83  (20:18, 31:37, 41:47, 63:63, 69:69)   Dvakrát prodloužení a parádní výhra!!!

body: Runštuková 28 (11/6), Lysoňová 22 (10/6), Brudná E. 15 (13/9), Žoričová 10 (4/2), Velkoborská 4 (4/0), Rupčíková 2 (2/0), Heincová 4, Krislová, Magyaricsová, Šindlerová

V našem posledním extraligovém utkání jsme hrály se soupeřem od počátku vyrovnaně. V každé čtvrtině jsme výborně bránily.  Poradily jsme si s nejvyšší hráčkou Pardubic a kolektivní práci v obraně jsme získávaly míče. Zodpovědný byl obranný i útočný doskok. Byly jsme aktivní v nájezdech a dařila se také střelba TH. V poslední minutě základního hracího času srovnala skóre z rychlého protiútoku Žori. Skvělá obrana nás držela po celou dobu prodloužení. Na závěr úspěšným TH na 69:69 srovnala Žori. Druhé prodloužení jsme morálně i fyzicky dotáhly k zaslouženému vítězství.  Holky dnes odehrály nádherný žákovský basketbal.

Rodičům a fanouškům na tribuně děkujeme za velkou a hlasitou podporu na tribuně.