Úvod » 2022 - 2023 » U17- liga dorostenek

Prohra v Kyjově a ve Zlíně

publikováno 15.05.2023 (aktualizováno 18.07.2023)

Jiskra Kyjov - BK Havířov   80 : 40 (23:4, 42:12, 62:31)

V Kyjově jsme se trápily na útočné polovině, měly jsme velké problémy se zakončováním. Předevčím v 1. poločase jsme hrály velmi naivně, nezajišťovaly jsme obranu a dostávaly jednoduché koše. Ve druhém poločase jsme hru zlepšily, poslední čtvrtinu jsme dokonce vyhrály 19:18.

Body: Doležajová E. 20 ((TH 16/10), Brudná M. 8 (2/2), Matějíčková P. 4, Wronková A. 4, Šindlerová V. 2, Vildová A. 1 (2/1), Doležajová B. 2 (2/1), Wronková V., Gorčáková B., Grobařová S., Mančíková K.

SKB Zlin - BK Havířov  69 : 69 (15:11, 30:37, 54:52)

Ve Zlíně bychom si zasloužily vyhrát. Větší část utkání jsme byly ve vedení. Bohužel nám v závěru došly síly. Na víkendová utkání nám chyběly 4 rozdílové hráčky. Soutěž jsme pro příští sezónu zachránily, ve skupině play-out končíme na 4. místě.

Body:  Doležajová E. 26 (16/4), Brudná M. 16 (1x3, 2/1), Šindlerová V. 8, Wronková A. 6, Matějíčková P. 4, Mančíková K. 2, Vildová A., Wronková V., Doležajová B.. Grobařová S., Gorčáková B