V Javorníku jsme se dlouho trápily!

publikováno 06.11.2023

BK Panter Javorník - BK Havířov   53 : 67   (22:6, 43:20, 43:52)

Body: Kocourková 23 (10/1), Heincová 12,  Martínková 8 (10/2), Magyaricsová 8 (2/0), Hasilová 6 (4/0), Šuniarová 4 (2/0), Hýlová 2 (4/0), Šindlerová 2 (2/0), Mintělová 2 (2/0), Zacharová, Kopčáková.  (Trestné hody týmu 36/5).

Po dlouhé cestě jsme vstoupily do utkání hodně těžkopádně.  Soupeř na nás hrál jeden protiútok za druhým a rychle navyšoval skóre. V závěru druhé čtvrtiny jsme se lehce začínaly probouzet, ale stav pro nás byl -23. Utkání jsme vzaly do svých rukou ve třetí čtvrtině (výhra 32:0) především kolektivní hrou v obraně a útoku, kde nás bodově podržela Verča. Poslední čtvrtinu jsme bojovaly ze všech sil a dotáhly utkání do vítězného konce.