Úvod » 1. liga žen » Výsledky + komentáře

3 výhry v jednom týdnu !!!

publikováno 06.11.2023

2. kolo Českého poháru      Postup do 3. kola !!!!

Ženy odehrají 3.kolo v úterý 21.11. v 19:30 ve SH Žákovské proti extraligovým ženám SBŠ Ostravy.

SK UP Olomouc - BK Havířov    68 : 103 (15:31, 32:58, 48:79)

Do utkání jsme vstoupily s energií a odhodláním, držely jsme vysoké tempo hry, které jsme dokázaly držet po celou dobu utkání. K tomu se nám dařila střelba z dlouhé vzdálenosti, a tak jsme si přesvědčivě vybojovaly další kolo ČP.

Body: Menšíková K. 22 (3x3, 1/1)Halátková T. 20 (2x3, TH 4/4), Válková L. 20 (2x3, 10/10), Szabó V. 9 (2x3, 2/1), Busková G. 10 (2x3), Šandová T. 6 (2x3), Bačová A. 6 (2x3), Bělicová E. 6 (2/0), Hrbáčová M. 4 (4/2)

1. liga žen     Ženy vezou z venku 2 výhry!!!!

TJ Sokol Pečky - BK Havířov    64 : 77 (8:21, 27:38, 45:55)

V sobotu jsme zavítaly k doposud neporaženému, zkušenému týmu, do Peček. Do utkání jsme vstoupily velmi dobře. volily jsme komfortní střely a brzy si vybudovaly dvojciferný náskok. Tento náskok jsme prakticky kontrolovaly až do samého závěru utkání. V poslední čtvrtině se soupeřky nadechovaly k obratu, čemuž dopomáhaly naše špatná rozhodnutí, ale naštěstí jsme žádné drama nedopustily.

Body: Busková G. 14, Válková L. 12 (TH 4/4), Bačová A. 11 (1x3, 3/2), Szabó v. 1 1x3, 1/0), Šandová T. 9 (1x3), Menšíková K. 9 (3x3), Halátková T. 7 (1x3, 11 doskoků), Bělicová E. 4 (1/0)

BK Studánka Pardubice - BK Havířov   63 : 86 (13:21, 28:37, 45:67)
V nedělním brzkém utkání jsme se utkaly s Pardubicemi. Věděly jsme, že tento mladý tým bude chtít hrát rychleji a hlavně 1na1. Do utkání jsme opět vstoupily velmi dobře a i zde jsme vedly v první čtvrtině až dvojciferným rozdílem. Soupeřky s nám však držely krok, zejména díky naší nepozornosti v obraně hráček bez míče. Po poločasové přestávce jsme ale nedopustily již žádné drama a rychlým přechodem do útoku jsme rozhodly toto utkání. Za zmínku stojí 25 bodů z rychlého protiútoku, 23 bodů po ztrátách soupeřek a hlavně 31 asistencí.

Body:  Busková G. 22 (1x3, 1/1, 13 doskoků), Bačová A. 19 3x3, 2/2),  Halátková T. 14 (1x3, 4/3), Šandová T. 9 (1x3, 2/1), Válková L. 7 (1x3, 2/2), Bělicová E. 7 (1x3, 2/2), Szabó V. 6 (4/4), Menšíková K. 3 (2/1)