Úvod » U15 - starší žákyně » Výsledky + komentáře

Důležité 2 výhry nad OSK Olomouci

publikováno 13.11.2023

OSK Olomouc - BK Havířov  66 : 69  (13:15, 42:31, 53:47)        Vezeme domů výhru!

body: Runštuková 29 (8/7), Pavlíková 15 (2/1), Lysoňová 12 (2/0), Velkoborská 6 (2/2), Kokošková 3 (1x3), Žoričová 2, Račáková 2, Heincová, Krislová, Rupčíkov

BK Havířov - OSK Olomouc  61 : 55  (14:9, 29:22, 42:38, 52:52)       Výhra v prodloužení!

body: Runštuková 23 (6/3), Lysoňová 18 (3/2), Pavlíková 11 (2/1), Kokošková 6, Velkoborská 3 (4/1), Račáková, Žoričová, Krislová, Rupčíková, Heincová

O víkendu jsme odehrály těžká utkání s týmem OSK Olomouc.  Rychlý soupeř s dobrou střelou nám nedal nic zadarmo. V obraně jsme ubránily nájezdy, díky výškové převaze jsme je blokovaly, z venku jsme musely hlídat rychlé střely z perimetru. V sobotu jsme měly lepší druhou polovinu zápasu, stáhly jsme bodové manko -11 a poslední čtvrtinu jsme již vyhrály.  V neděli jsme od počátku byly v mírném vedení, ale stále jako na houpačce. Pod tlakem jsme zbytečně ztrácely míče. Nedokázaly jsme si uhlídat náskok a musely jít do prodloužení.  To jsme zvládly lépe než soupeř a i doma nad týmem z Olomouce vyhrály.