Úvod » 1. liga žen » Výsledky + komentáře

Prohra doma s oběma brněnskými týmy

publikováno 20.11.2023

BK Havířov - BK Žabiny    72 : 73 (17:30, 35:51, 53:66)

V sobotu jsme se utkaly s rezervou Žabin. Soupeřky přijely značně oslabeny, ale naší tragickou obranou 1 na 1 se soupeřky dostaly do zápasové pohody v poločase jsme prohrávaly téměř o 20 bodů. Ve druhém poločase jsme sice zahájily stíhací jízdu, v závěru nám chybělo trochu štěstí a toto utkání jsme prohrály.

Body: Bačová A.  29 (4x3, TH 4/1) Menšíková K. 14 (2x3, 2/2), Szabó V. 11 (1x3, 4/2), Hrbáčová M. 6 (2/2), Busková G. 6, Bělicová E. 4 (1x3, 2/1), Krajíčková A., Doležajová E.

BK Havířov - BSK KP Brno  69 : 77 pp (13:21, 26:34, 45:53, 66:66)

V neděli jsme se utkaly s dalším mladým týmem, KP Brnem. Do utkání jsme vstoupily dobře, ujaly jsme se brzy vedení 11:1. Bohužel, pak nastal stejný obraz hry, jako v sobotu a celé utkání jsme tahaly za kratší konec. Utkání jsme dotáhly do prodloužení, v něm ale měly soupeřky navrch a my prohrály i toto utkání.

Body: Hrbáčová M. 17 (1x3, TH 11/10), Bačová A. 15 (2x3, 4/1), Menšíková K. 10 (2/2), Szabó V. 9 (1x3), Bělicová E. 7 (1x3), Busková G. 6 (2/2), Šandová T. 5 (2/1), Doležajová E., Krajíčková A.