FASTAV Zlín - BK Havířov    33 : 82  (9:19, 22:43, 27:61)
Body: Runštuková 26 (8/6), Pavlíková 16, Lysoňová 12 (2/0), Kokošková 8 (2/2), Žoričová 6 (2/2), Brudná E. 4, Krislová 4, Račáková 4 (2/2), Velkoborská 1 (2/1), Rupčíková 1 (2/1)

Ve Zlíně jsme byly od počátku ve vedení a nad soupeřem vysoko vyhrály.

Žabiny Brno - BK Havířov    60 : 89  (14:25, 55:34, 66:50)

Body: Runštuková 28, Lysoňová 18 (1x3, 1/1), Pavlíková 7 (5/3), Žoričová 4, Brudná E. 3 (4/1), Kokošková, Račáková, Velkoborská, Rupčíková, Krislová

V utkání proti Žabinám jsme předvedly spoustu hezkých kombinací, ale také velké množství ztrát. Hrály jsme kolektivně v obraně i útoku. Rvaly jsme se s výškovou převahou soupeře a rozhodně jsme v Brně zanechaly dobrý dojem. Ve třetí čtvrtině jsme byly úspěšnější (11:16), ale to už se nám nepodařilo zopakovat ve čtvrtině poslední. Škoda ztracených míčů, které soupeři dovolily jednoduše skórovat a navýšit své bodové konto.