Úvod » 1. liga žen » Výsledky + komentáře

Výhra v Chomutově, prohra na Spartě

publikováno 15.12.2023

Levhartice Chomutov B - BK Havířov    84 : 89 (19:17, 40:41, 58:61)

K výjezdu jsme odjížděly v 7 statečných. V sobotu jsme se utkaly s Chomutovem, věděly jsme, že soupeř má výškovou převahu a dobrou výpomocí na pivotky soupeře jsme byly schopny tento hendikep eliminovat. V útoku jsme se mohly opřít o tříbodovou střelu, díky čemuž jsme si mohly dovolit luxus v podobě tolika obdržených bodů.

Body:  Válková L. 19 (1x3, 7/6), Šandová T. 16 (6x3, 6/4), Hrbáčová M. 15 (1x3,8/4), Busková G. 15 (2x3, 3/3), Menšíkovu K. 10 (1x3, 2/1), Szabó V. 9 (2x3, 2/1), Bačová A. 5 (2/1)

BA Sparta - BK Havířov   79 : 67 (23:15, 45:18, 64:38)

Body:  Válková L. 19 (3x3, 6/6), Bačová A. 17 (1x3, 5/4), Menšíková K. 11 (1x3, 4/2), Szabó V. (1x3), Hrbáčová M. 6 (5/4), Šandová T. 3 (1x3), Busková G. 2

V neděli jsme do utkání vstoupily naprosto bez energie na obranné polovině, v útoku se nám nedařila střelba a nebyly jsme schopny atakovat vymezené území soupeře. Po prvním poločase to vypadalo na debakl. Ve druhé půli jsme měnily obrany, díky tomu jsme se dostaly do tempa v útoku, přidala se i střelba a schylovalo se pomalu k dramatu. Bohužel, tento návrat do utkání přišel příliš pozdě.