Úvod » U14 - mladší žákyně » Výsledky + komentáře

Prohra ve FM, výhra v Olomouci

publikováno 15.12.2023

BK Frýdek-Místek - BK Havířov  72 : 66 (11:27, 27:41, 49:55)

Body: Brudná E. 27 (6/2, 1x3), Heincová 16, Kocourková 13 (6/1), Magyaricsová 10, Martínková (2/0), Olšáková, Hýlová, Kopčáková, Mintělová, Milerská, Zacharová, Šindlerová

V dnešním utkání jsme byly od počátku ve vedení.  Bohužel v poslední čtvrtině nám došly síly.  Hodně energie nás stály nájezdy do zabetonované bedny soupeře.  Zde nás kosily ruce stojících obránců a bohužel i sem tam odpískaný faul.  V obraně nám chyběl větší tlak na hráče a boj o každý míč.

OSK Olomouc - BK Havířov  68 : 74   (32:13, 49:36, 59:62)    Výhra v Olomouci!!!

Body: Brudná E. 20 (8/4), Heincová 17 (2/1), Kocourková V. 16, Magyaricsová 9 (4/1),  Martínková 8, Kopčáková 2 (1/0), Olšáková 2 (2/0), Hýlová, Mintělová, Šindlerová, Milerská

Základní část žákovské ligy U14 jsme ukončily výhrou nad soupeřem OSK Olomouc. Do první půle jsme za soupeřem zaostávaly ve všech individuálních činnostech. Od druhého poločasu jsme zlepšily obranu a začaly dotahovat. Zabojovaly jsme a domů si přivezly zaslouženou výhru.