Úvod » U17 - dorostenecká liga kadetek » Výsledky + komentáře

3 těsné prohry, prohra doma s Kyjovem

publikováno 15.12.2023

Basket Ostrava - BK Havířov   81 : 76 (20:15, 47:31, 65:49)

V celém utkání jsme tahaly za kratší konec. Hořely jsme na obranné polovině, především ve hře 1 na 1. V útoku jsme byly naopak málo odvážné ve hře 1 na 1. Po zranění klíčové hráčky soupeře jsme zahájily stíhací jízdu. Ve 34. minutě jsme prohrávaly  53 : 73, ale ztráta už byla příliš velká a času málo....

Body: Heljová J. 35 (1x3, TH 21/16), Brudná M. 22 (4x3, TH 12/3), Němcová T. 6, Wronková A. 5 (1x3), Lysoňová S. 4, Doležajová B. 2, Wronková V. 2, Grobařová S. 1 (2/1), Matějíčková P. (2/0), Vildová A., Gorčáková B., Kokošková A.

BK Havířov - Basket Ostrava     50 : 57 (10:14, 15:30, 31:44)

V utkání jsme se trápily především v 1. poločase, kdy jsme nic neproměňovaly a neporadily jsme si s oporou ostravského celku Kaducovou S. Ve 2. poločase jsme zabraly v poslední čtvrtině a dotáhly jsme se na kontaktní 4 body. Bohužel jsme v této fázi utkání začaly hrát příliš individuálně a soupeř nám opět utekl.

Body:  Brudná M. 17 (2x3, TH 4/3), Lysoňová S. 12 (2x3, 4/4), Wronková A. 5 (2/1), Runštuková T. 4, Kusynová K. 4, Matějíčková P. 4, Němcová T. 4, Vildová A., Wronková V., Hrubá A., Doelžajová B., Grobařová S.

BK Havířov - Jiskra Kyjov  35 : 67 (4:15, 14:19, 22:51)

Po celé utkání jsme se nedostaly do správného zápasového tempa. Náš výkon byl ospalý, ustrašený a bez energie. Opět jsme se trápily na útočné polovině. Soupeř nás výrazně přehrával na obou polovinách hříště.

Body: Brudná M. 12 (TH 4/2), Lysoňová S. 7 (5/2, 1x3), Runštuková T. 6, Grobařová S. 4 (2/0), Němcová T. 4, Wronková A. 2, Doležajová B., Kokošková A., Matějíčková P., Kusynová K.l, Wronková V.

BK Havířov - Fastav Zlín   71 : 78 (21:18, 42:37, 59:56)

V utkání ve kterém jsme potřebovaly zvítězit jsme vedly po 37. min. Poslední 3. minuty jsme prohrály 0 : 10. V utkání jsme udělaly spoustu nevynucených chyb, především jsme si nedokázaly přihrát. Na obranné polovině jsme nedokázaly být dostatečně důrazné. Je to velká škoda, i přes chyby jsme utkání měly ve vlastních rukou.

Body: Brudná M. 23 (1x3, 2/0),  Matějíčková P. 14 (2/2), Němcová T. 12 (2/1, 1x3), Runštuková T. 10 (4/0), Lysoňová S. 6 (1x3, 2/1), Wronková A. 4, Kokošková A. 2 (2/0),  Doležajová B., Grobařová S., Wronková V.