Úvod » 1. liga žen » Výsledky + komentáře

Ženy doma nezaváhaly a připisují 2 výhry

publikováno 22.01.2024

BK Havířov - HB Aritma    83 : 63 (27:11, 48:22, 63:48)

V sobotu jsme nastoupily proti oslabené Aritmě, do utkání jsme přímo vletěly, dobrou obranou a rychlými protiútoky jsme si vytvořily v poločase náskok 26 bodů. Bohužel, po poločasové přestávce jsme naprosto přestaly běhat a soupeřky třetí čtvrtinu vyhrály o 11 bodů a nadechovaly se k dramatu. To se naštěstí nestalo a my si tak pohlídaly vedení až do konce utkání.

Body:  Menšíková K. 13 (2x3, 3/1), Válková L. 13 (4/3, 2x3), Busková G. 9 (3/1), Szabó V. 9 (1x3), Hrbáčová M. 8 (4/4), Halátková T. 8, Bělicová E. 6, Brodová K. 6, Bačová A. 6, Šandová T. 5

BK Havířov - Sokol Nusle     69 : 55 (21:22, 38:40, 55:51)

V neděli jsme se utkaly s Nuslemi, se kterými vzhledem k výšce jejich hráček a zkušenostem máme vždy problémy. Věděly jsme, že musíme využít velikosti našeho domácího hřiště a soupeřky uběhat. První poločas měly navrch soupeřky, ale od druhého jsme již začaly skóre otáčet, měnily jsme obrany a poslední čtvrtinou 14:4 jsme toto utkání dotáhly do vítězného konce

Body:  Válková L. 17 (3x3, 6/4), Busková G. 12 (1x3, 2/1), Šandová T. 11 (3x3), Bačová A. 10 (1x3, 1/1), Szabó V. 9 4/3),  Bělicová E. 8 (2x3), Menšíková K. 2, Brodová K., Hrbáčová M.