Úvod » U14 - mladší žákyně » Výsledky + komentáře

Z výjezdu vezeme 2 výhry!!!

publikováno 22.01.2024

BK Panter Javorník - BK Havířov  46 105  (0:30, 18:52, 31:79)   Vysoká výhra v Javorníku!

Holky vstoupily výborně do utkání a první čtvrtinu nedaly soupeři šanci skórovat. Převahu jsme měly po celou dobu utkání a vysokým rozdílem vyhrály.  Dnes jsme překonaly stobodovou hranici.

Body: Kocourková V. 37 (8/5), Heincová 28 (2/0), Brudná E. 13 (6/4), Martínková 8, Magyaricsová 7 (2/1), Milerská 4 (2/0), Hasilová 4, Šindlerová 2, Šuniarová 2, Mintělová, Zacharová, Olšáková, Hýlová

Děkujeme rodičům za pomoc s odvozem.

SK Bruntál - BK Havířov  46 : 75  (12:10, 30:22, 36:56)    Z Bruntálu vezeme výhru!!!

Do poločasu jsme se sehrávaly a trápily se zakončováním. Ve třetí čtvrtině, kterou jsme vyhrály 33:6, jsme obrátily skóre, zlepšily obranu a dotáhly utkání do vítězného konce.

Body: Heincová 28 (2/0), Brudná E. 25 (9/5), Kocourková 12 (1/0), Martínková 4, Olšáková 2, Hasilová 2, Šindlerová 2, Hýlová, Milerská, Mintělová, Zacharová