Úvod » U14 - mladší žákyně » Výsledky + komentáře

Výhra ve Zlíně, těsná prohra se Žabinami

publikováno 18.03.2024

FASTAV Zlín - BK Havířov   54 : 71  (23:10, 37:30, 45:49)

Body: Kocourková 19 (10/5), Brudná 15 (8/3), Hasilová 15 (10/5), Heincová 12 (1x3, 2/1), Olšáková 6, Magyaricsová 2, Martínková 2, Kopčáková 2/0, Šindlerová, Šuniarová, Hýlová, Mintělová, Milerská

Do odvetného utkání proti týmu ze Zlína jsme šly s tím, že uhrajeme lepší utkání než u nás doma. To se nám od počátku dařilo, protože jsme na výbornou zvládly přechodovou fázi. V první čtvrtině jsme sice neměly tolik přesnou mušku, ale postupně jsme koncovku vylepšovaly. Soupeře jsme celoplošně skvěle bránily a ve třetí čtvrtině skóre obrátily.  Závěr utkání už patřil především našemu týmu, který si ze Zlína odvezl zaslouženou výhru.

BK Žabiny Brno B - BK Havířov  77 : 75 (19:21, 42:37, 64:58)

Body: Brudná E. 30 (1x3, 13/7),  Kocourková 14, Heincová 12 (2/2), Martínková 6 (4/0), Magyaricsová 8 (5/0), Kopčáková 2, Hasilová 3 (4/3), Milerská, Šindlerová, Hýlová, Šuniarová, Mintělová, Olšáková

V neděli jsme proti Žabinám odehrály další výborné utkání.  Bylo těžké proti kvalitnímu týmu udržet koncentraci po celou hrací dobu. Chyby při vyhazování ze zázemí a špatné přihrávky v poli, dávaly soupeři možnost snadno navyšovat skóre.. V posledních minutách zápasu jsme srovnaly trojkovou střelou Elišky, ale soupeř odpověděl nájezdem. V závěru jsme měly k dobru nejen trestné hody, ale také doskok.  Chybělo pár vtěřin, abychom srovnaly. Náš tým si veze další velkou zkušenost z těžkého zápasu, kde byl důstojným soupeřem. Všem holkám patří velká pochvala.