Úvod » 1. liga žen » Výsledky + komentáře

V Brně 1 - 1

publikováno 18.03.2024

Hodně zamotaná je situace v tabulce 1. ligy žen, kde týmy na 3.-6. místě mají shodný počet bodů. O pozicích do play-off rozhodne až poslední kolo. V tom doma hostíme vedoucí  BA Spartu a tým z Chomutova, který je aktuálně na 6. místě.

BSK KP Brno - BK Havířov  83 : 77 (19:26, 39:46, 65:56)

V sobotním utkání jsme nastoupily proti KP Brnu posílené o 3 hráčky základní rotace A-týmu. Do utkání jsme vstoupily s energií, dařilo se nám plnit taktické pokyny v obraně a k tomu se nám přidala výborná 3 bodová střelba. Bohužel, po poločase přišlo hluché místo a třetí čtvrtinu jsme prohrály, což nás stálo vítězství v tomto utkání. Holky zaslouží pochvalu za toto utkání.

Body: Halátková T. 15 (4x3, 2/1), Szabó V. 14 (2x3), Busková G. 14 (4x3, 2/2), Menšíková K. 11 (2x3, 2/1), Bačová A. 7 |(1x3, 2/2), Bělicová E, 6, Válková L. 6 (1x3, 7/1), Šandová T. 2 (2/2), Hrbáčová M. 2, Brodová K.

Žabiny Brno B - BK Havířov  55 : 82 (18:20, 36:45, 40:62)

Body:  Šandová T. 17 (5x3), Válková L. 15 (3x3, 2/2), Bačová A. 15 (2x3, 1/1), Hrbáčová M. 11 (1x3, 2/2), Bělicová E. 7 (1/1), Brodová K. 6, Busková G. 6, Menšíková K. 5 (1x3)

V neděli jsme nastoupily oslabeny proti rezervě Žabin. Stál proti nám mladý tým, takže zkušenosti měly být na naší straně. Vstup do utkání se nám vůbec nevydařil, zhruba 4 minuty jsme nebyly schopny skórovat a stav 8:0 pro domácí nevěštil nic dobrého. Čtvrtinu jsme ale zvládly otočit v náš prospěch a ve zbytku utkání jsme již byly lepším týmem a došly si pro důležitou výhru do tabulky.