Úvod » U15 - starší žákyně » Tréninky + trenérské obsazení

Výhra v prodloužení v Pardubicích, prohra na KP a s Hradcem doma

publikováno 28.03.2024

BK Havířov - Sokol Hradec Králové  53 : 61  (16:16, 35:31, 45:48)

Body:  Pavlíková 17 (8/3), Lysoňová 11 (7/5), Žoričová 8 (2/2), Brudná E. 5 (1x3, 1/0), Kokošková 4 (2/2), Račáková 3 (1x3), Velkoborská 3 (4/3), Krislová 2, Rupčíková, Heincová

V dnešním utkání jsme byly proti týmu z čela tabulky vyrovnaným soupeřem. Soupeř hrál rychlou hru dopředu, byl silný v nájezdech 1na1. Dokázaly jsme získat míče v obraně, bohužel jsme ho dnes mnohokrát soupeři vrátily špatnou příhrávkou v poli a nepřesným zakončením.  Ve vyrovnaném utkání jsme více chybovaly než soupeř a vítězství, které dnes bylo na dosah, nám těsně uteklo.

KP Brno - BK Havířov   81:53  (27:14, 45:22, 65:41)

Body: Lysoňová 22 (1x3, 4/3), Brudná E. 15 (2/2, 1x3), Žoričová 4, Kokošková 3 (1x3), Račáková 3 (1x3), Velkoborská 3 (4/3), Pavlíková 2, Heincová 1 (2/1), Rupčíková, Krislová

Na víkendová utkání jsme odjížděly v oslabení bez zraněné Terky. V první půli zápasu proti brněnskému týmu jsme se trápily v obraně i zakončování, chyběl útočný i obranný doskok. Všechny herní činnosti jsme zlepšily od poločasu a hrály se soupeřem vyrovnanou hru.

BK Studánka Pardubice - BK Havířov   63:64  (19:19, 30:31, 45:39, 56:56)

Body: Lysoňová 26 (13/8), Brudná E. 16 (8/6), Pavlíková 8 (2/0), Žoričová 6, Kokošková 4, Račáková 2, Velkoborská 2, Rupčíková, Krislová, Heincová

Utkání v Pardubicích bylo od počátku velmi vyrovnané. Měly jsme velké množství ztrát především z přihrávek, driblinku, spoustu šancí jsme nedaly. Bojovaly jsme o každý míč a až do samotného závěru základní hrací doby jsme se rvaly o každý míč. Za stavu 56:54 proměnila Laura samostatný nájezd a šly jsme do prodloužení. První koš s faulem dala v nastaveném čase Eli, ale hned v zápětí pro pět osobních chyb musela opustit hřiště.  Za malou chvíli pískl rozhodčí pátý faul i Lauře. V závěru měla Sofča přesnou ruku nejen v nájezdech, ale i trestných hodech. Náš tým v prodloužení hrál kolektivně v obraně, proměnil důležité nájezdy a z Pardubic si veze zaslouženou výhru.