Úvod » 1. liga žen » Výsledky + komentáře

Ženy jdou na Strakonice

publikováno 08.04.2024

Ženy čekají v play-off Strakonice, se kterými v základní části mají skóre 1-1 (venku prohra 49 : 58, doma výhra 85:62). První utkání odehrajeme v pátek 19.4. v 17.45 ve Strakonicích, doma se utkáme v neděli 21.4. ve 14 hod)

BK Havířov - BA Sparta   95 : 78 (20:22, 44:36, 69:63)

V sobotním utkání nás čekal lídr tabulky, první čtvrtina byla z naší strany nepovedená zvláště v obraně, obdržely jsme spoustu bodů. Další část jsme se již dostaly do tempa. Po poločasové přestávce soupeřky ještě kontrovaly a dostaly se na dostřel 3 bodů, avšak v poslední části jsme již drama nepřipustily, držela nás tříbodová střela a utkání jsme ovládly.

Body: Bačová A. 19 (4x3, 2/1), Szabó V. 17 (1x3), Válková L. 14 (2x3, 2/2), Busová G. 13 (5/1), Halátková T. 12 (2x3), Menšíková K. 11 (2x3, 1/1), Hrbáčová M. 2, Šandová T. 2, Bělicová E. 1 (4/1), Brodová K.

BK Havířov - BK Levhartice Chomutov B  68 : 70 (22:19, 39:30, 46:40)

V neděli k nám přijel oslabený soupeř, poločas jsme kontrolovaly, hrálo se podle naší hry, i když jsme zahodily spoustu jasných šancí. Bohužel po poločasové přestávce jsme vypadly z rytmu, z koncentrace, v obraně jsme byly laxní a soupeřky nás v posledních minutách přetlačily.
Body:  Bačová A. 15 (2x3, 4/3),

Busková G. 10, Šandová T. 10, Bělicová E. 8, Hrbáčová M. 8 (8/4), Szabó V. 7 (1x3), Halátková T. 5 (1x3, 11 doskoků), ¨Brodová K. 2, Menšíková K. 2, Válková L. 1 (2/1)